250tjGWyt5PiL4b2Tevi0hhnRfI

The Magic of Belle Isle

Në një përpjekje për të shfrytëzuar talentin e tij origjinal, një autor i lidhur me karrige me rrota zhvendoset në një qytet rural, ku miqësohet me një nënë beqare dhe tre fëmijët e saj, të cilët i ndihmojnë të ringjallë pasionin e tij për të shkruar.

By:
Posted on:
Tagline:A Re-Coming of Age Story.
Genre: DRAM, KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 109 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Magic of Belle Isle

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *