xUylDspiTKU3cYzZNeLsN8Krv12

Rocky Balboa

Gruaja e tij ka vdekur dhe i biri e urren atë, por ky plak ende ka grindje në të! Kur ai humbet një ndeshje boksi virtual shumë të reklamuar ndaj ish-kampionit Rocky Balboa, titullari në peshën e rëndë në fuqi, Mason Dixon hakmerret duke sfiduar Rocky-n në një ndeshje ekspozite me 10 raunde të transmetuar në televizion kombëtar. Për habinë e djalit dhe miqve të tij, Rocky pranon të dalë nga pensioni dhe të përballet me një kundërshtar që është më i shpejtë, më i fortë dhe tridhjetë vjet më i ri.

By:
Posted on:
Tagline:It ain’t over ’til it’s over.
Rate:PG
Genre: AKSION, DRAM, SPORT
Quality:
Year:
Duration: 101 Min
Country:
Release:
Language:English, ქართული, Español
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Rocky Balboa

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *