lemqKtcCuAano5aqrzxYiKC8kkn

Gangs of New York

Në 1863, Amsterdam Vallon kthehet në Pesë Pikat e Amerikës për të kërkuar hak kundër mbretit të bandave psikotike, Bill Kasapi, i cili vrau të atin vite më parë. Me një hajdut xhepi të etur pranë tij dhe një ushtri krejt të re, Vallon lufton rrugën e tij për të kërkuar hakmarrje ndaj Kasapit dhe për të rivendosur paqen në zonë.

By:
Posted on:
Tagline:Freedom was born in the streets
Genre: DRAM, HISTORI, KRIM
Quality:
Year:
Duration: 168 Min
Country:,
Release:
Language:English, Gaeilge, Latin, 普通话
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Gangs of New York

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *