tbVZ3Sq88dZaCANlUcewQuHQOaE

The Croods: A New Age

Duke kërkuar për një habitat më të sigurt, familja prehistorike Crood zbulon një parajsë idilike, të rrethuar me mure, që plotëson të gjitha nevojat e saj. Fatkeqësisht, ata duhet gjithashtu të mësojnë të jetojnë me Bettermans – një familje që është disa hapa mbi Croods në shkallën evolucionare. Ndërsa tensionet mes fqinjëve të rinj fillojnë të rriten, një kërcënim i ri së shpejti i shtyn të dy klanet në një aventurë epike që i detyron ata të përqafojnë dallimet e tyre, të marrin forcë nga njëri-tjetri dhe të mbijetojnë së bashku.

By:
Posted on:
Tagline:The future ain’t what it used to be.
Rate:PG
Quality:
Year:
Duration: 95 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Croods: A New Age

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *