os423ddqNRDaKgC2TWRYSQSNdx2

A Love Story from the Streets

Duke u përpjekur për të përballuar jetesën me një nënë të varur nga droga, Kenia (Grace Sol) zhytet në botën e festave nën tokë. Reno (Daniel Jeffries) tregtari i drogës në lagje vjen me një plan për ta nxjerrë atë dhe Kenian nga jeta e rrugës, por Rick (Xavier Martin) nuk dëshiron që partneriteti i tyre me kokainë të përfundojë pasi ai hoqi dy kilogramë nga Brick (Jermaine “Maino “Coleman) Mbreti i Nju Jorkut. Shikoni sesi kjo histori dashurie nga rrugët e Detroitit shpaloset në një breshër plumbash dhe gjaku të derdhur.

By:
Posted on:
Genre: DRAM
Quality:
Year:
Duration: 105 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download A Love Story from the Streets

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *