cmuRGnN0mW9m5bljP4oj2q5sblQ

The Cheating Game

The Cheating Game sillet rreth Hope (Julie Anne San Jose) dhe Miguel (Rayver Cruz). Hope është një punonjëse e OJQ-së që zbulon se i fejuari i saj po e tradhton. Ajo anulon fejesën, lë punën dhe përpiqet të fillojë nga e para. Më pas ajo takon Miguel (Rayver Cruz), një biznesmen i vetë-bërë, i cili gjithashtu ka përjetuar mashtrimin. Ndërsa afrohen, sekretet nga e kaluara e tyre fillojnë të zbulohen dhe zbulojnë se kanë më shumë të përbashkëta sesa thjesht të mashtrohen.

By:
Posted on:
Genre: ROMANCE, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 105 Min
Country:
Release:
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download The Cheating Game

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *