tl3vIpRNKaWyMJiLxkpdT9Q2EWm

Suitable Flesh

Pas vrasjes së pacientit të saj të ri, një psikiatër e njohur dikur e pafuqishme shikon jetën e saj si spirale në një vorbull makthi histerie të mbinatyrshme dhe vdekjesh të tmerrshme, të gjitha të lidhura me një mallkim të lashtë në dukje të pandalshëm.

By:
Posted on:
Tagline:Who do you think you are!
Quality:
Year:
Duration: 99 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Suitable Flesh

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *