9CChzLwqXpYlzqSdjbxNRTdMpXR

Devils

Pasi humbi kolegun e tij, i cili ishte edhe kunati i tij me një vrasës serial dy vjet më parë, detektivi i vrasjeve Jae Hwan nuk është në gjendje të përmbajë urrejtjen e tij ndaj vrasësit dhe zhytet me kokë në gjuetinë e vrasësit brutal. Jae Hwan më në fund vjen ballë për ballë me vrasësin Jin Hyuk, por në vapën e ndjekjes, ata futen në një aksident. Duke u zgjuar në një spital, Jae Hwan kupton se trupi i tij është ndërruar me atë të vrasësit. Për të mbrojtur familjen e tij dhe për të zbuluar sekretin e këtij ndërprerësi të trupit, Jae Hwan fillon një ndjekje të dëshpëruar.

By:
Posted on:
Tagline:Trapped in a murderer’s body
Genre: THRILLER, KRIM
Quality:
Year:
Duration: 105 Min
Country:
Release:
Language:한국어/조선말
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Devils

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *