2KGRAzOJI3JAywKJmPzaHBQD1yt

aka Mr. Chow

Me syzet e tij rrethore dhe mustaqet, Michael Chow është një forcë e tepruar në udhëkryqin midis ekscentricitetit dhe sofistikimit. Restoranti i famshëm e përcaktoi “Momentin” me hapjet e z. Chow, restorantet e zhurmshme të pasura kineze që tërhoqën shkëlqimin e Swingin’ London, Hollywood-in e viteve ’70 dhe postën Studio 54 Nju Jork.

By:
Posted on:
Tagline:Everything now.
Genre: DOKUMENTAR
Quality:
Year:
Duration: 90 Min
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download aka Mr. Chow

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *