lFM3lk2zVzC1YFnKm0r6LbFPyRu

Wedding Crashers

John dhe shoku i tij, Jeremy janë kriminelë emocionalë që dinë të përdorin shpresat dhe ëndrrat e një gruaje për përfitimet e tyre trupore. Mënyra e tyre e veprimit: dasma të rrënuara. Normalisht, ata takojnë mysafirë që duan të shijojnë ditën romantike me një lidhje të rastësishme. Por kur Xhoni takon Klerin, ai zbulon se si ndihet dashuria e vërtetë – dhe dhimbja e zemrës.

By:
Posted on:
Tagline:Life’s a Party. Crash It.
Rate:R
Genre: ROMANCE, KOMEDI
Quality:
Year:
Duration: 119 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Wedding Crashers

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *