u2ghDfjcs3y5c8ata3COc4pWiAN

Jeepers Creepers 2

Kur autobusi i tyre është i gjymtuar në anë të një rruge të shkretë, një ekip atletësh të shkollave të mesme zbulojnë një kundërshtar që nuk mund ta mposhtin – dhe mund të mos mbijetojnë. Duke i ngulur sytë me uri nëpër dritaret e autobusit të shkollës, Kacavjerrës kthehet përsëri dhe përsëri. Por kur shokët e skuadrës zbulojnë se është selektiv se kë sulmon, kjo do të testojë aftësinë e tyre për të qëndruar së bashku – ndërsa kërcënimi i pangopur përpiqet t’i copëtojë ata!

By:
Posted on:
Tagline:He can taste your fear.
Rate:R
Genre: HORROR
Quality:
Year:
Duration: 104 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Jeepers Creepers 2

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *