m5i7S46DT1ESy7URkh2l92awGRr

Conan the Destroyer

Conan është porositur nga mbretëresha e keqe Taramis të shoqërojë në mënyrë të sigurt një princeshë adoleshente dhe truprojën e saj të fuqishme në një kështjellë të largët për të tërhequr Bririn magjik të Dagoth. E panjohur për Conan, mbretëresha planifikon të sakrifikojë princeshën kur ajo të kthehet dhe të trashëgojë mbretërinë e saj pasi truproja vret Conan. Planet e mbretëreshës nuk marrin parasysh forcën dhe dinakërinë e Conan dhe aftësitë e ndihmësve të tij: magjistarit ekscentrik Akiro, gruaja luftëtare Zula dhe Malak i paaftë. Së bashku heroi dhe aleatët e tij duhet të mposhtin armiqtë e vdekshëm dhe të mbinatyrshëm në këtë udhëtim në tokën e shpatës dhe magjisë.

By:
Posted on:
Tagline:The most powerful legend of all is back in a new adventure.
Rate:PG
Quality:
Year:
Duration: 103 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Conan the Destroyer

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *