gSzyUmg719TgAxarFZYWjLLMqvS

The Poison Rose

Një PI i pafat punësohet nga flaka e tij e vjetër për të hetuar një vrasje. Por, ndërsa rasti në fillim duket rutinë, ai dalëngadalë zbulohet se është një rrjet kompleks i ndërthurur krimesh, të dyshuarish dhe trupash të vdekur.

By:
Posted on:
Tagline:A Private Eye. A Public Murder. A Perfect Crime.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 98 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Poison Rose

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *