ydC8ubFXQfkPJDhkduMhbE9mTz7

The Childe

Një djalë lufton në stadiumet ilegale të boksit në Filipine dhe ka kërkuar të atin korean për të mbledhur para për operacionin e nënës së tij të sëmurë filipinase. Një ditë, ai merr një mesazh nga ana e babait të tij korean dhe fluturon për në Korenë e Jugut për ta takuar. Megjithatë, udhëtimi është plot me halle pasi ai ndiqet nga fëmija, një grua misterioze dhe djali i babait të tij korean.

By:
Posted on:
Tagline:The chase is on
Rate:NR
Quality:
Year:
Duration: 118 Min
Country:
Release:
Language:English, 한국어/조선말
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download The Childe

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *