rS6GBWRgKkvmcPvtKNuhGkQggjz

In the Fire

Një çift duhet të përballet me fshatarët dhe priftin vendas, të cilët shqetësohen se djali i tyre është pushtuar nga forcat djallëzore dhe është shkaku i të gjitha fatkeqësive të fshatit. Pas vdekjes së gruas së tij, Don Marquez sjell Grace Victoria Burnham, një psikiatër amerikane për të zbuluar se çfarë e vuan djalin.

By:
Posted on:
Rate:R
Genre: THRILLER, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 87 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download In the Fire

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *