l5uxY5m5OInWpcExIpKG6AR3rgL

Mission: Impossible

Kur Ethan Hunt, drejtuesi i një ekipi spiunazhi, operacioni i rrezikshëm i të cilit ka shkuar keq pa asnjë shpjegim, zbulon se një nishan ka depërtuar në CIA, ai habitet kur mëson se ai është i dyshuari nr. 1. Për të pastruar emrin e tij, Hunt tani duhet të zbulojë agjentin e vërtetë të dyfishtë dhe, në proces, edhe rezultatin.

By:
Posted on:
Tagline:Expect the impossible.
Rate:PG-13
Quality:
Year:
Duration: 110 Min
Country:
Release:
Language:English, Français, Český
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Mission: Impossible

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *