tPyj6Gii1HrnzCbJXEF7JdSFkQ8

Desperation Road

Pas 11 vitesh në një burg shtetëror të Misisipit, Russell Gaines përpiqet të lërë pas vetes mëkatet e tij të së kaluarës ndërsa kthehet në shtëpi te babai i tij stoik, Mitchell. Një natë fatale ai takon Maben, një nënë e re pa asgjë tjetër veç një armë të vjedhur dhe një deputete policie të vrarë në emrin e saj. Të dëshpëruar dhe në arrati, Russell dhe Maben duhet t’i besojnë njëri-tjetrit për t’i shpëtuar rrethanave të tyre, përpara se të vërtetat e së kaluarës së tyre të ndërthurur të dhunshme t’i kërcënojnë t’i shkatërrojnë.

By:
Posted on:
Tagline:The road to redemption is twisted.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 112 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Desperation Road

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *