yqnNLn24shYnZ6kqGpbwuB3NJ0D

Pet Sematary: Bloodlines

Në vitin 1969, një i ri Jud Crandall ëndërron të largohet nga vendlindja e tij, Ludlow, Maine, por së shpejti zbulon sekrete të këqija të varrosura brenda dhe detyrohet të përballet me një histori të errët familjare që do ta mbajë përgjithmonë të lidhur me Ludlow.

By:
Posted on:
Tagline:Death is different here.
Genre: HORROR, FANTAZI
Quality:
Year:
Duration: 87 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Pet Sematary: Bloodlines

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *