mClrCMfGpOqTSiuCTSK67WZ92x5

Monster High 2

Ndërsa hyjnë në vitin e dytë në Monster High, Clawdeen Wolf, Draculaura dhe Frankie Stein përballen me studentë të rinj, fuqi të reja dhe një kërcënim edhe më të madh që jo vetëm që mund të copëtojë miqësinë e tyre, por mund të ndryshojë botën përgjithmonë.

By:
Posted on:
Quality:
Year:
Duration: 94 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Monster High 2

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *