aQPeznSu7XDTrrdCtT5eLiu52Yu

Saw X

Midis ngjarjeve të “Saw” dhe “Saw II”, një John Kramer i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme dhe eksperimentale me shpresën e një kure mrekullie për kancerin e tij, vetëm për të zbuluar se i gjithë operacioni është një mashtrim për të mashtruar. më të pambrojturit. I armatosur me një qëllim të ri, vrasësi serial famëkeq i rikthehet punës së tij, duke i kthyer tavolinat mbi mashtruesit në mënyrën e tij të brendshme, përmes kurtheve dredharake, të çmendura dhe të zgjuara.

By:
Posted on:
Tagline:Witness the return of Jigsaw.
Rate:R
Quality:
Year:
Duration: 118 Min
Country:
Release:
Language:English, Español
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download Saw X

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *