ApPQa5MVbHkVXNKrXHpHSXd1puu

The Marine 6: Close Quarters

Jake Carter dhe një tjetër ish-marinist, Luke Trapper, bashkojnë forcat për të shpëtuar një vajzë të re të rrëmbyer nga një bandë kriminelësh ndërkombëtarë.

By:
Posted on:
Tagline:No one promised them a fair fight.
Rate:R
Genre: AKSION, DRAM
Quality:
Year:
Duration: 85 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download The Marine 6: Close Quarters

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *