pq2p8ovf8PZps2HafvJaLrZK8gS

Flora and Son

Mamaja beqare Flora është në dijeni se çfarë të bëjë me djalin e saj adoleshent rebel, Maksin. Përpjekjet e saj për ta mbajtur atë nga telashet çojnë në një kitarë akustike të rrahur, një muzikant të larë në LA dhe në harmoni për këtë familje të shkatërruar nga Dublini.

By:
Posted on:
Tagline:Talent is relative.
Genre: DRAM, MUZIKAL
Quality:
Year:
Duration: 97 Min
Country:,
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Flora and Son

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *