icQM4lMTEUVYPrSOV3BH9LZjvmY

The Witch: Part 2. The Other One

Një vajzë zgjohet në një laborator të madh sekret dhe më pas takon aksidentalisht një vajzë tjetër që po përpiqet të mbrojë shtëpinë e saj nga një bandë. Vajza misterioze rrëzon bandën me fuqitë e saj të papritura dhe stafi i laboratorit niset për ta gjetur.

By:
Posted on:
Tagline:The beginning of everything.
Quality:
Year:
Duration: 137 Min
Country:
Release:
Language:普通话, English, हिन्दी, 한국어/조선말
Translator:RD PER FILMA365.NET

Download The Witch: Part 2. The Other One

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *