eWVdohxVPj58vqUBbxOcjor4PjF

Rocky Mountain Christmas

Sarah Davis shkon në fermën e xhaxhait të saj në vështirësi për të shpëtuar nga Nju Jorku dhe në qendër të vëmendjes nga një ndarje e fundit. Duke u kthyer në shtëpi për herë të parë që kur tezja vdiq, lindin komplikime kur Graham, një yll i njohur i Hollivudit, mbërrin në fermë për t’u përgatitur për filmin e tij të ardhshëm. Ndërsa Sara dhe Graham fillojnë të lidhen, Sara mund të marrë më shumë për Krishtlindje sesa kishte pazar.

By:
Posted on:
Rate:G
Quality:
Year:
Duration: 84 Min
Country:
Release:
Language:English
Translator:RD PER FILMA365.NET
Director:

Download Rocky Mountain Christmas

NQS NUK PUNON NDONJE LINK SHKARKIMI MEPOSHT PROVONI TJETERIN JU FALEMINDERIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *